Monefit

Kas vajate laenu ja olete valinud Monefit? Monefit pakutav summa jääb vahemikku 150 kuni 10000 eurot, ja laenu tagasimaksetähtaeg onja laenu tagasimaksetähtaeg kuni 1 kuni 120 kuud. Väikese abiga on täiesti võimalik võta laen lihtsalt, kiiresti ja saad kohe kätte.

Miks peatuda Monefit juures?

Monefit on oma olemuselt soodne laen, mida saab hallata nutiseadme kaudu. Kui otsustate laenata Monefit, siis tagasimaksegraafik on väga hästi esile toodud. Teate täpselt, kui palju peate iga kuu tagasi maksma, "nähtamatuid" kõrvaltasusid pole. Klient saab ise valida kui suures osas ta soovib laenu saada ja summat on võimalik igal hetkel suurendada. Isiku tuvastamine interneti kaudu. Tuleb enne laenu saamist ka teha isikutuvastus – seda saab aga teha täiesti digitaalselt. Laenusaaja peab esmakordsel lepingu sõlmimisel võimaldama laenuandjal tuvastada laenusaaja isikusamasus isikut tõendava dokumendi (ID-kaart, pass või juhiluba) alusel. Kui otsid võimalust laenata lühikeseks ajaks natuke raha ja tead kindlalt, et saad seda endale lubada ning suudad õigel ajal tagasi maksta, siis oled õiges kohas. Monefit laenu näide: Krediidi kulukuse määr 43,20%, 1000 eurot, üle 12 kuud. Igakuine tagasimakse 86,93 eurot, kokku: 1043,20 eurot. Kui peaksid mingil põhjusel soovima lepingust taganeda, peab hiljemalt 30 päeva jooksul tagastama nii laenu kui tasuma intressimäärale vastavat intressi. Mõtle rahast uut moodi - Monefit on uudne lahendus online krediidi valdkonnas.

Pakutavad laenud

 • Tagatiseta tarbimislaen;
 • Krediidiliin.

Kontaktid ja omadused:

 • Ärinimi: Monefit Estonia OÜ
 • Juriidiline aadress:Lõõtsa tn 5 Lasnamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 11415
 • Telefon: +372 6888222
 • Registrikood: 12449415
 • E-post: [email protected]
 • Laenukalkulaator: www.monefit.ee
 • Kiire kättesaaminea: EE357700771001126092 (LHV Pank), EE624204278603246303 (Coop Pank);
 • Tööaeg: tööpäeviti 9:00-21:00, nädalavahetustel 9:00-21:00

Jätke tagasisidet Monefit kohta

Kas sul on olnud kokkupuuteid Monefit teenustega? Kui nii, jäta kindlasti oma arvustus!

TAOTLEGE LAENU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Monefit
Hinnang: 5 on 5
Hääled: 1

1 kommentaar | Кommenteerima

 1. Võtsin neilt krediidiliini ja olen rahul. Ma ei maksnud liiga palju.

Jäta kommentaar
Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt