Laenud ilma töökohata

Kui sul pole antud hetkel tööd ja sa otsid võimalust saada laenu ilma töökohata - ilma palgatõendita, siis me aitame sul teha õige valiku. Oled kohas, kus on kokku kogutud kõik Eesti kiirlaenude pakkumised, mille taotlemiseks pole töökoht vajalikuks nõudeks. Valisime hoolikalt välja ja võrdlesime neid laenuandjaid, kes väljastavad laene töötutele.

VõlausaldajaAegLaenu summaVanusKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
5 BONDORA отзывы

BONDORA INFO

5 min
10000 500 - 10000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

9 %

3 - 60 päeva
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
4.7 CREDITSTAR отзывы

CREDITSTAR INFO

30 min
5000 50 - 5000 € TAOTLE
18 - 65 aastat

45,31 %

30 päeva
E-R: 09:00-21:00
L: 09:00-21:00
P: 09:00-21:00

Kuidas saada laenu ilma töökohata - ilma palgatõendita?

Kuidas saada laenu ilma töökohata - ilma palgatõendita??Kuigi töökoha kaotamisega kaasnevad peaaegu alati finantsprobleemid, pole kahjuks kõigil inimestel piisavalt sääste, et nende raskustega toime tulla, ning ega kõigi raskused samasugused ole. Hoolimata sellest, et enamusele kehtib sotsiaalkindlustus, mis võimaldab neil töötushüvitist saada, on inimesi, kes hüvitist ei saa, või on see nii väike, et sellest ei piisa kõigi kulude katteks. Sageli see ongi peamiseks põhjuseks, miks inimene otsib võimalust võtta laenu ja jõuab vastava laenupakkumisega võlausaldajateni – laenud inimestele, kellel puudub töökoht. Kuigi kiirlaenu väljastamine töötutele inimestele pole kõige kindlam otsus, on võlausaldajaid, kes lähevad teadlikult riski peale välja ja tulevad inimestele vastu, aidates neil saada laenud ilma töökohata - ilma palgatõendita. Ühest küljest on see hea, sest see annab inimesele võimaluse ületada tema teele sattunud raskused elukvaliteeti kaotamata, kuid kahjuks ei ole see alati nii. Sageli pole laenu võtmine probleemi lahendus, vaid selle edasi lükkamine määramata ajaks. Võttes pidevalt laenu ja makstes tagasi vaid komisjonitasu võib sattuda olukorda, kus varsti teil pole enam raha ka komisjonitasu tasumiseks. Selline situatsioon sunnib laenama täiendavaid vahendeid, sattudes nõiaringi, millest välja saamine on väga keeruline ja kallis.

Missugustes olukordades saab töötu laenu võtta?

Juhul kui töötul puudub igasugune muu sissetulek, mis võimaldab tasuda kõik kulud, ning lisaks katta ka laenumaksed, siis töökohata laenule tuleb öelda kindel "ei"! Ainus võimalus, kuidas töötu saab laenu võtta, on see, kui tal on mõni muu sissetulekuallikas. See võib olla stipendium, pension, toetus või mõni muu ametlik sissetulek, mida ta saab korrapäraselt ja mis võimaldab tal laenumaksed sooritada. Ametlikuks sissetulekuks pole alati vaid töökohal teenitud palk, seetõttu on selliste laenude kasutamine üsna tavapärane.

Kas palgatõendit esitamata saab võtta laenu?

Pangast laenu taotledes on tõenäoline, et pank nõuab teilt tulude kinnitamist läbi maksuameti, pangast või palgatõendit esitades. Kuid selles, et pangavälised võlausaldajad annavad laenu palgatõendit nõudmata, pole midagi ebatavalist. Töökohata laenu puhul pole kasumiaruanne vajalik. Üldiselt nõuab võlausaldaja vaid konto väljavõtet, mis kinnitab sissetulekute suurust ja korrapärasust.

Kas laenule kehtib vanusepiirang?

Kuigi inimest loetakse täisealiseks alates 18. eluaastast, pole kõik võlausaldajad kohustatud väljastama laene noortele, kellel puudub töökoht. On erandeid, mille puhul laen väljastatakse stipendiumit saavatele üliõpilastele, kuid enamuse võlausaldajate laenu taotlemise alampiiriks on 20 aastat ja maksimaalne vanus on 75 aastat, mis võimaldab laenu taotleda ka pensionäridel. Kiirlaenu ilma palgatõendita saamine, töökohta omamata, alates 20. eluaastast ja kuni pensionieani välja, on võimalik vaid harvadel, erakorralistel juhtudel.

Kust saab võtta kiirlaenu ametlikku sissetulekuallikat omamata?

Tõenäoliselt on see lause, mis eksitab paljusid ja tekitab kiirlaenu väljastamise reeglite kohta valesid arusaamasid. Laenu saamine ametliku sissetulekuta on praktiliselt võimatu, sest kui inimene ei suuda kinnitada enda sissetulekute allikaid ja nende korrapärasust, on selle inimese maksejõulisus ettearvamatu. On raske ette kujutada võlausaldajat, kes usaldab inimesele raha tugindes vaid tolle sõnadele. Inimene võib valetada, mis on juba seaduse rikkumine ja pettus, mille tagajärjed võivad olla väga kurvad. On juhtumeid, kus inimene töötab varimajandusega tegeleva ärimehe alluvuses, kes maksusüsteemi seadustest mööda hiilides, maksab enda töötajatele ümbrikupalka. See on samuti üks paljudest põhjustest, miks otsivad inimesed kohta, kus laenu antakse ümbrikupalka saavatele inimestele. Seaduslikustage enda sissetulekute allikad ja laenu taotlemine ei tekita teile probleemi.

Mida teha, kui su krediidiajalugu on halb ning tööd pole?

Vot see kombinatsioon on üks kõige ebasoodsamaid. Võlgnikute jaoks on väga keeruline saada kiirlaenu ilma töökohata. Sellisel juhul on inimesel lausa 2 kõige suuremat takistust, mis annavad võlausaldajale selge signaali inimese suutmatusest võetud laen tagasi maksta. Selles olukorras peate kindlasti otsima võimaluse teenida lisaraha ja vaatama üle kõik enda kulud. Muidugi ei tähenda see seda, et ei leidu kedagi, kes teile laenu väljastaks, on ka neid ettevõtteid, kes pakuvad laenu halva krediidiajalooga töötutele inimestele. Kuid sellistel võlausaldajatel võivad olla ka täiendavad tingimused, näiteks on nõutud käendaja, pant ja mõni muu korrapärane ja ametlik sissetulek, mis võimab sooritada laenumakseid.

Kas ilma töökohata saab võtta pikaajalist laenu?

Tavaliselt ei ole laene väljastavad pangad rahul sellega, et inimene on töötu. Pankadeväliste võlausaldajate puhul on aga mõned erandid ja ettevõtte leidmine, mis pakub pikaajalist laenu ilma töökohata, ei ole keeruline. Nagu sai juba mainitud, on võlausaldaja jaoks olulised regulaarsed sissetulekuallikad, mis ei tähenda alati palka, seega pikaajalise laenu saamine ei tekita töötu jaoks suurt probleemi.

Miks pole kiirlaenude väljastamine töökoha puudumisel veel keelatud?

Paljud inimesed ei saa aru, miks pole kiirlaenude väljastamine töökoha puudumisel keelatud ja miks laenud ilma töökohata (ilma palgatõendita) väljastatakse inimestele, kellele võib see palju ebameeldivusi tekitada. Lihtne, need pole keelatud, sest töökoha puudumine ei tähenda seda, et inimesel pole muud sissetulekuallikat. Just see võimalus ei anna diskrimineerida inimesi, kellel on küll töötu staatus, kuid kes saavad hüvitist, stipendiumit või pensionit.

Kas tuluallikate puudumisel tasub laenu võtta?

Ei tasu! Meie arvates on see selgemast selgem – raha laenamine sissetulekute puudumisel on lihtsalt absurdne. Sellist võimalust ei tohiks isegi kaaluda. Ärge mitte mingil juhul valetage või peitke võlausaldaja eest olulist informatsiooni enda rahalisest olukorrast või tuludest! Raha laenamine, eos teades, et ei kavatse või ei suuda tagasi maksta, on kuritegu nii enda, kui ka võlausaldaja suhtes.

Kust võtta raha, kui töökohta pole?

Seda küsimust on kergem esitada, kui sellele vastust anda, seetõttu ärge oodake kohe olemasolevaid ja lihtsalt realiseeritavaid lahendusi. Nagu sai varem mainitud, raha laenamine töökoha puudumisel on võimalik, kuid see on ohtlik ja ebaproduktiivne otsus. Kui te tõepoolest soovite enda rahalist olukorda parandada, tuleb aru saada vigadest, mis viisid selle olukorrani. Tihtipeale on selleks laiskus ja hooletus. Keegi ei keela otsida paremini tasustatud tööd, lüüa oma äri või planeerida paremini oma pereelu. Kuid seda kõike pole veel tehtud, on praegu viimane hetk hakata tegutsema õiges suunas.

Tagasiside töötu laenudele:

Nagu näeme, töökoha puudumisel ei ole laenu taotlemine lihtne, seda tüüpi kiirlaen ilma palgatõendita on enda olemuselt üsna piiratud. Kuigi on võimalik leida mõni üksik võlausaldaja, kes töötutele laenu annab, on oluline aru saada, et selline sissetulekuallikas on tulusast kaugel. Nagu varem öeldud, seistes silmitsi rahaliste raskustega, tuleb kõigepealt otsida töö ja proovida raha teenida. Kui olukord muutub väga kriitiliseks, tuleb võtta laenu sugulastelt ja sõpradelt, või otsida abi sotsiaalkindlustusametist. Ära häbene oma staatust – olles töötu tuleb minna ja kasutada enda õigust abi saamiseks.

Vērtējums: 4,67 no 5
Balsis: 3

Laenud ilma töökohata
Hinnang: 4.67 on 5
Hääled: 3

Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt