Laen välismaal töötavatele inimestele

Kas töötate välismaal, kuid laenu soovite võtta Eestist? Pole probleemi, oleme kokku kogunud teavet kõikide võlausaldajate kohta, kelle pakkumiste seas on tarbimislaenu pakkumised ka välismaal töötavatele inimestele. Pole oluline, millises riigis sa töötad – kas Inglismaal, Norras, Rootsis, Soomes või Taanis, laenu saad sellest hoolimata.

VõlausaldajaAegLaenu summaVanusKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
4.9 INBANK отзывы

INBANK INFO

15 min
10000 300 - 10000 €

18 - 75 aastat

12,9

6 - 72 kuud
E-R: 09:00-17:00
L: 09:00-17:00
P: 09:00-17:00
4.2 LAEN отзывы

LAEN INFO

10 min
7500 1000 - 7500 €

18 - 60 aastat

4

3 - 60 kuud
E-R: 08:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-18:00
4.9 SMSMONEY отзывы

SMSMONEY INFO

1 h
7500 500 - 7500 €

18 - 75 aastat

43

3 - 60 kuud
E-R: 08:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-18:00
4.3 SMSRAHA отзывы

SMSRAHA INFO

15 min
7500 500 - 7500 €

18 - 65 aastat

8

3 - 60 kuud
E-R: 24 H
L: Suletud
P: Suletud
4.4 CREDIT24 отзывы

CREDIT24 INFO

15 min
4000 50 - 4000 €

18 - 75 aastat

44

3 - 36 kuud
E-R: 09:00-18:00
L: 09:00-18:00
P: 09:00-18:00

Mida kujutab endast ette välismaal töötavatele inimestele mõeldud laen?

Mida kujutab endast ette välismaal töötavatele inimestele mõeldud laen?See laen on mõeldud inimestele, kes mingisugusel põhjusel on suundnud raha teenima välismaale. Selliseid inimesi pole sugugi vähe, peaaegu iga Eesti perekond on kokku puutunud võimalusega minna välismaale tööle. Mõne jaoks on see olnud lühike ja ühekordne seiklus, samas kui teised on suutnud end seal püsivalt sisse seada ja ei kavatsegi enam tagasi kodumaale tulla. Eestist väljarännanud inimesi kohtab kõige tihedamini Inglismaal, Iirimaal, Taanis, Soomes ja Norras, kuid tegelikult, kui me räägime riikidest, kus eestlasi kohata võib, siis saab julgelt ära mainida pea kõik riigid maailmakaardil. Hoolimata sellest, et välismaal on palgad ja elatustase enamasti palju kõrgemad kui Eestis, tuleb ka seal ette olukordi, kus hakkama saamiseks lähevad vaja täiendavad vahendid. Just selleks antud teenus loodud ongi – laen välismaal töötavatele inimestele. Antud laen annab välismaal olevatele eestlastele võimaluse laenata raha Eestist, sama lihtsalt otsekui viibiks inimene kohapeal. Laenu saamiseks peab teil olema ametlik sissetulek välismaal, nagu ka pangakonto, kuhu kantakse üle vajaminev rahasumma.

Millistel tingimustel saab välismaal töötav inimene laenu?

Laenu saamise tingimused väljaspool Eestit on peaaegu indentsed nendega, mis kehtivad Eestis elavatele inimestele. Inimene, kes soovib välismaal olles laenu saada peab olema 18-aastane, Eestis registreeritud elukohaga Eesti kodanik või resident, tal peab olema avatud arve ühes Eesti pankadest ja ametlik sissetulekuallikas. Kuigi suur osa tarbimislaenudest välismaal töötavatele inimestele on tagatiseta laenud, on mõnel juhul siiski võimalik võtta laen auto või kinnisvara tagatisel. See annab teile võimaluse laenata palju suuremaid summasid pikemaks ajaks.

Millisel juhul laen (garantiiga) väljastatakse?

  • Kui inimene on vähemalt 18-aastane (soovitavalt 20);
  • Kui inimesel on välismaal korrapärased ja ametlikud tulud;
  • Kui inimene on Eesti Vabariigi kodanik;
  • Kui inimesel puuduvad muud võlakohustused.

Millisel juhul on võimalik, et su laenutaotlus lükatakse tagasi?

  • Kui sa pole ametlikult tööle võetud ja saad ümbrikupalka;
  • Kui sul on rikutud krediidiajalugu ja sa pole mõnda võlga tagasi maksnud;
  • Kui teil on avatud pangakohto ainult välismaa pangas;
  • Kui teil pole Eestis elukoht tegistreeritud.

Kuidas saada välismaal laenu, kui sul pole töökohta?

Kui sul töökoht puudub, siis välismaal laenu saamine on peaaegu võimatu. Selle laenu saamiseks peab inimesel olema hea maksevõime ja võimalus seda maksevõimet kinnitada. Kui inimesel töökohta pole, on üsna loogline, et tal pole välismaal ka ametlikku sissetulekut, mis lubaks tal võlausaldajale laen tagasi maksta. Ainus lahendus selles olukorras on leida töökoht ja hakata raha teenima.

Kas väljaspool Eestit saab võtta laenu halva krediidiajalooga?

Kuna inimese maine on iga laenu väljastamisel väga oluline faktor, siis laenu saamine halva krediidiajalooga väljaspool Eestit ei saa olema lihtne. Halva krediidiajalooga välismaal töötavatele inimestele väljastatakse laen vaid sellisel juhul, kui neil on vara, mida saab tagatiseks anda. Tagatis võib olla kas kinnisvara või auto, mis on registreeritud ja asub Eestis.

Kas välismaale suundunud inimeste jaoks pole mitte esimene laen tasuta?

Jah, mõni ettevõte pakub esimest laenu intressivabalt või ilma komisjonitasuta. Sellised pakkumised ei kehti aga pikajaliste laenupakkumiste kohta, nimelt on nendel laenuteenustel natuke teine viis kliendi motiveerimiseks. Välismaal töötavatele inimestele väljastatud lühiajalised laenud eeldavad võrdlemisi väikeseid summasid ja lühikest maksetähtaega, mis selgitab, miks võlausaldajad kasutavad just seda turundusfunktsiooni. Esialgu tundub, et võlausaldajad justkui riskivad enda rahaga, kuid tegelikult on nad juba arvestanud laenu pikendamisega või laenu teistkordse väljastamisega, mis toob neile tulu laenust, mis sai justkui tasuta väljastatud.

Nagu näeme on finantsilist abi välismaal tegelikult üsna lihtne saada. Nüüd jääb vaid valida välja võlausaldaja, kes pakub laene ka välismaal töötavatele kaasmaalastele, esitada laenutaotlus ja saada vajalik rahasumma, asudes kasvõi teisel pool maakera! See võimalus on kasulik nendele, kes on välismaal kokku puutunud mõne ettenägematu murega või on töötanud välismaal veel liiga lühikest aega, et end rahaliselt mugavalt sisse seada. Nagu teada, on esmane aeg välismaal alati kõige raskem, sest elamis-, söögi- ja muud kulud on üldiselt suuremad kui Eestis. Kui inimesel on töökoht ja palk, millest tingituna saab ta võlausaldajale laenu tagasi maksta, siis saab välismaale töötama suundunud inimene laenu ilma igasuguste raskusteta. Peamine on kõik hoolikalt läbi mõelda ja arvutada ning endale tarbetuid probleeme mitte tekitada.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Laen välismaal töötavatele inimestele
Hinnang: 5 on 5
Hääled: 1