Laen kinnisvara tagatisel

Oleme kokku kogunud kõik võlausaldajad Eestis, kes pakuvad pikajalist laenu kinnisvara tagatisel soodsa intressimääraga. Kui sa soovid võtta laenuks suurt rahasummat enda maja või korterit tagatisena kasutades, siis oled õiges kohas. Me aitame sul välja valida sulle sobiv võlausaldaja.

VõlausaldajaAegLaenu summaVanusKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
4.6 TFBANK отзывы

TFBANK INFO

1 d
50000 1000 - 50000 € TAOTLE
22 - 65 aastat

4

12 - 84 kuud
E-R: 08:00-23:00
L: 08:00-23:00
P: 08:00-23:00
5 CLEMENTER отзывы

CLEMENTER INFO

1 h
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

10

3 - 120 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00

Kust võib saada laenu kinnisvara tagatisel?

Kust võib saada laenu kinnisvara tagatisel?Kui olete sattunud olukorda, mille puhul tavapärased laenuvormid ei ole teile enam sobivad – teil puudub võimalus laenata palju raha või te peate taotlema laenu omades halba krediidiajalugu, – siis meil on teie jaoks lahendus olemas. Selleks lahenduseks on pikaajaline laen kinnisvara tagatisel, mille puhul võite tagatiseks anda enda maja, maatüki või korteri kuni 30 aastaks ja saada vajalik rahasumma. Igal inimesel on omad põhjused, miks ta on otsustanud laenu võtta enda vara panti andes. Ühel on raha vaja auto või eluaseme remondiks, teisel, et võlad tagasi maksta, mõnel kolmandal vajavad aga finantsmured lahendust. Iga olukorra puhul saate valida endale sobiva võlausaldaja. Kuna sellist teenust pakuvad nii pangad kui ka pangavälised võlausaldajad, tasub nende teenustega korralikult tutvuda ja aru saada, mis on teile kõige soodsam. Pangaväliste võlausaldajate käest saate ilmselt kiirema vastuse ja lihtsamad laenutingimused ning raha tuleb teie arvele kiiremini üle, kuid selle arvelt peate maksma kõrgema teenustasu. Pankade vahendusel on laenu taotlemise protsess aeglasem, kuid intressimäär on kokkuvõttes madalam, samuti pakuvad pangad võimalust kooskõlastada laenu maksegraafik teie võimalustega maksed sooritada.

Missugust vara võib laenu saamiseks pantida?

Hüpoteeklaenu tagatiseks sobib nii korter, garaaž, maa-või metsatükk kui ka maja. Vara peab olema registreeritud teie nimele, ei tohi olla muude võlamaksudega üle koormatud ja selleks et sobida tagatiseks, peab vara olema registreeritud. Enda kodu või ainukest elukohta panti panna on kahtlemata meeletus, sest alati on võimalus kodu kaotada. Kui vajaminev raha on suunatud mõne reisi või iluprotseduuri otstarbeks, tuleb hoolikalt läbi mõelda, kas need asjad ei võiks oodata ajani, kui neid saab endale lubada olemasolevatest säästudest. Tuleb arvestada, et võtta laenu on kõige lihtsam, kõige ohtlikum ja samal ajal ka kõige kallim lahendus.

Kuidas taotleda ja saada laen?

Enne laenutaotluse täitmist tuleb kõigepealt välja selgitada motiivid ja põhjused, miks summa, mida te taotlete, on teie jaoks hädavajalik. Seejärel tuleb hinnata, kui suured on teie võimalused see laen saada ja kui suur on laenu väljamaksmisel teie maksevõime. Seda saate välja arvutada kas ise või pöördudes mõne võlausaldaja poole. Nendes arvutustes tuleks arvestada nii teadaolevate tulude ja kuludega, kui ka ettenägematute kuludega, mis võivad mõjutada teie arvete õiendamist võlausaldajatega. Nüüd selleks, et saada laenu kinnisvara tagatisel tuleb läbida järgnevad etapid:

 • Laenu eesmärkide ja vajaduse hindamine;
 • Maksevõime ja laenu saamise võimaluse kindlaksmääramine;
 • Tutvumine laenuandja teenusega ja lepingu tingimustega;
 • Taotluse täitmine internetis või pangakontoris;
 • Varakindlustuse ja elukindlustuse võimaluse kasutamine;
 • Pandi registreerimine Kinnistusraamatus.

Missugused eelised on laenul kinnisvara tagatisel?

Selle laenu, nagu praktiliselt iga laenu, peamiseks eeliseks on see, et asjad, mida te endale varasemalt lubada ei saanud, on teile nüüd kättesaadavad. Kui on soov midagi osta ja raha pole, siis palun, võtke laen ja nüüd saate endale kõike lubada. Kui miski on katki läinud ja remondiks raha napib, siis palun, võtke laen ja alustage julgelt remonditöödega. Olukordi, kus tunnete käegakatsutavaid eeliseid on väga erinevaid. Kuid vaatame seda laenuteenust ka teisest küljest, võrreldes teiste laenu tüüpidega. Kui võtta lühiajalise ja keskmise tähtajaga laenu, siis kinnisvaraga tagatud hüpoteeklaen antakse väga pikaks makseperioodiks, samuti on sellele laenule omased väga suured rahasummad. Allpool vaatleme peamisi eeliseid, mida pankades pakutakse.

 • Kinnisvara tagatisega laenu saab välja maksta kuni 30 aastat;
 • Laenu saab alates 100000 eurost või panditud kinnisvara 90% ulatuses;
 • Ei ole vajadust laenu osas aru anda ega laenu võtmise eesmärki paljastada;
 • Laenutaotluse läbivaatamise kiirus;
 • Individuaalne lähenemine.

Missugusel juhul on mõtet enda kinnisvara pantida?

Iga juhtum on individuaalne ja praktiliselt igal inimesel on omad sissetulekud ja harjumused nende kulutamiseks. Kui ühed jõuavad laenudeni kulutades rohkem, kui nad teenida suudavad, siis teisi motiveerib laenu võtma soov midagi arendada ja parandada, saades sellest vaid kasu. Allpool on väja toodud mõned näited, mille puhul laen kinnisvara tagatisel võib olla täielikult õigustatud.

 • Laen elamu või äripinna remondiks, rekonstrueerimiseks või parandamiseks;
 • Mitme laenu konsolideerimine – võimaldab pikendada tähtaega ja kokku hoida komisjonitasu pealt;
 • Tarbimislaenude rekonstrueerimine – võimaldab muuta laenutingimusi;
 • Laenu refinatseerimine eluaseme seotamiseks;
 • Laen ettevõtte seotamiseks või selle arendamiseks;
 • Laen igasuguste isiklike ostude ja maksete rahastamiseks;
 • Laen uue kinnisvara ostmiseks;
 • Laen erinevate võlgade katmiseks;
 • Laen ehitustööde lõpetamiseks.

Kas laenu saab võtta, ilma et peaks sooritama igakuiseid laenumakseid?

See võib kõlada imelikult või uskumatult, kuid on ka selliseid võlausaldajaid, kes pakuvad laenu üheks aastaks ilma igakuised makseid nõudmata ja maksma tuleb hakata vaid siis, kui see aasta täis saab. Väljastades laenu kinnisvara tagatisel saab võlausaldaja kindel olla, et ta ei kaota väljastatud raha. Kui võlausaldaja kehtestab pikema laenu tagasimakseperioodi, siis inimene saab võimaluse enda rahaasjad korda ajada ja hakata raha tagastama siis, kui tal selleks vahendeid on.

Nagu näete, võimalus lisaraha saada enda kinnisvara (maja, maa, korter) panti pannes soodsa intressimääraga on üsna tavaline ja levinud. Praegusel ajal on päris palju võlausaldajaid, kes pakuvad erinevaid laene kinnisvara tagatisel, tagades seeläbi täiendava turvalisuse endale ja lihtsustades inimestel enda plaanide täideviimise. See teenus võib olla kasulik nii ettevõtjatele kui eraisikutele, sest see lubab paari päeva jooksul saada kuni 90% panditud kinnisvara väärtusest. Kuigi antud finantsteenus on üsna jõukohane, peab inimene selgelt aru saama, kuidas ta hakkab enda peale võetud kohustusi täitma ja millised tagajärjed võivad olla õigel ajal tasumata jäetud laenumaksetel. Tuleb mõista, et juhul kui laenumaksed jäetakse sooritamata, võib tekkida olukord, kus peate hüvasti jätma oma pere ning maja või korteriga. Olge arukas ja hinnake õigesti pikajalise laenu vajadust ja enda võimalusi võetud laen õigeaegaselt tagastada.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Laen kinnisvara tagatisel
Hinnang: 5 on 5
Hääled: 2

Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt