Ärilaen ettevõttele

Siin oleme kogunud informatsiooni kõikidest Eesti võlausaldajatest, kelle pakkumiste seas leiate pikaajalised ärilaenud ettevõtetele (firmale). Kui soovid enda ettevõtet finantseerida, suurendada käibekapitali, osta maatükki või alustada uut äriprojekti – siis oled õiges kohas.

VõlausaldajaAegLaenu summaKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
4.2 ÄRILAEN отзывы

ÄRILAEN INFO

1 h
15000 1000 - 15000 € TAOTLE
10

1 - 60 kuud
E-R: 08:00-20:00
L: 08:00-20:00
P: 08:00-20:00
3.5 LAEN отзывы

LAEN INFO

15 min
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
4

3 - 180 kuud
E-R: 08:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-18:00

Mida ärilaen endast ette kujutab?

Mida ärilaen endast ette kujutab?Ärilaen ettevõttele – tegu on jüriidilistele iskikutele mõeldud investeerimislaenuga uue ettevõtte loomiseks või juba olemasoleva äritegevuse arendamiseks. Antud ärilaenu mudel jagatakse kahte kategooriasse – kiir- ehk mikrolaenud ja pikaajalised laenud. Nende rahaliste vahendite abiga saate võimaluse saavutada enda eesmärgid kiiresti ja jätta konkurendid kaugele selja taha. Teatavasti on ärikeskkond karm ja jõhker. Õigel ajal arendamata projekt võib sattuda konkurentide vaatevälja, kes võivad hakata ise teie ideed edasi arendama, jättes teid kasumist ilma või sootuks teie äri hävitades. Just seetõttu on väga oluline, et teil oleks võimalus arendada enda idee lõpuni võimalikult lühikese ajaga. Laenude väljastamises ettevõtetele pole midagi uut ning neid väljastatakse nii pankade kui ka pangaväliste võlausaldajate poolt. Peamised erinevused nende vahel on laenu väljastamise kiirus ja dokumendid, mida laenu taotlemisel nõutakse. Mõned pangavälised võlausaldajad pakuvad ettevõtetele laenu 1000 – 250 000 euro ulatuses juba sama tunni jooksul. Antud laenu maksetähtaeg on kuni 15 aastat. Laenu saamiseks on vaja esitada firma käive aruanne ja muud kohustuslikud dokumendid. Kui ettevõtte käive on rahuldav, siis jääb ainult oodata kuni raha kontole laekub ja jätkata enda äriideede realiseerimisega.

Milles seisneb ärilaenu eelis?

Nagu varasemalt mainitud, võimaldab ärilaen ettevõtetel või jüriidilistel isikutel teha suurem samm ja saavutada enda eesmärgid palju kiiremini, kui nad seda saaksid ilma rahalise toetuseta. Näiteks kui te tegelete omatoodanguga, mille tootlikus kannatab teie võimetuse tõttu omandada kaasaegseid seadmeid ja rohkem toorainet, siis ärilaenu võtmine lahendab selle probleemi üsna kiiresti. Antud laenumudel sobib praktiliselt iga äriidee jaoks, kuna sellel on järgnevad eelised:

 • Võimalus kasutada raha vastavalt teie nägemusele;
 • Tasuta laenutaotluse läbivaatamine;
 • Võimalus koostada endale sobiv ärilaenu tagasimakse graafik;
 • Võimalus lükata laenumaksed edasi kuni 2 aastat;
 • Võimalus tagastada ärilaen alles laenuperioodi lõpus;
 • Individuaalne lähenemine igale kliendile ja tema finantsilistele võimalustele;
 • Panga poole pöördudes määratakse teile individuaalne laenujuht;
 • Võimalus võtta laen ettevõtluseks 1000 – 250 000 euro suuruses;
 • Võimalus saada laenu kuni 15 aastaks;
 • Minimaalsed laenuintressid – osade võlausaldajate laenupakkumiste seas ei ületa laenuintressid 1,5%;
 • Võimalus saavutada enda eesmärgid konkurentidest kiiremini.

Kuidas ärilaenu taotleda?

Ettevõtetele mõeldud laenu taotlemine on äärmiselt lihtne. Te peate lihtsalt minema valitud laenuandja koduleheküljele, valima teile vajaliku summa, lugema läbi tingimused, täitma ära laenutaotluse ja vajadusel ka lisadokumendid. Allpool on välja toodud kõik, mida vajad, et saada laenu enda ettevõttele.

Ettevõtte raamatupidamisaruanne (bilanss):

 • Kasumiaruanne;
 • Pangakonto väljavõte;
 • Projekti lühikirjeldus;
 • Laenu vajaduse põhjendus;
 • Teie poolt pakutud laenu tagasimaksetähtaeg.

Mida bilanss endast ette kujutab?

Bilanss on raamatupidamisaruanne, mis sisaldab informatsiooni ettevõtte finantside kohta kindla kuupäeva ja perioodi vältel. Tavaliselt on bilanss vajalik juhul, kui ettevõte soovib saada laenu.

Kellele täpsemalt sobib ärilaen?

Antud ettevõttealased laenud sobivad peaaegu olukorras, kus investeering aitaks kaasa kasumi arengule ja kasvule. Ärilaenud sobivad nii uue ettevõte loomiseks, kui ka olemasolevate ettevõttete arengu kasvuks, mis võib sisaldada maa-alade, hoonete, seadmete ja materjalide seotamist. Kõige olulisem on siinjuures see, et ettevõttel oleks positiivne bilanss ja hea maksevõime.

Millisel juhul laenu väljastamisest tõenäoliselt keeldutakse?

 • Kui ettevõttel on palju võlakohustusi;
 • Kui ettevõttel on väga halb krediidiajalugu;
 • Kui ettevõtte balanss on negatiivne.

Kuidas määratakse ärilaenu jaoks laenuintress?

Enamikul juhtudest määratakse ettevõtte laenu intressimäär igale ettevõttele eraldi. Praktiliselt igas laenude väljastamisega tegelevas asutuses on oma osakond, mis hindab ettevõttetete maksevõimet, mille alusel määratakse laenu maksimaalne summa, tingimused ja intressimäär. Selleks, et saada kõige soodsamat intressimäära, tuleks pöörduda enda panga poole. Enda pikaajalistele ja lojaalsetele klientidele pakuvad pangad eriti soodsaid laenutingimusi.

Kuidas saada laenu ettevõtte jaoks, mis on puutunud kokku rahaliste raskustega?

Kuna ärilaenud ei ole mõeldud ainuüksi nende firmade jaoks, millel rahadega kõik korras on, siis rahalistes raskustes ettevõtete laenuga rahastamine on üsna mõistlik, veel enam, selle läbiviimine on väga kerge. Sellises olukorras on oluline, et kaasatud rahalised vahendid lahendaksid olemasolevad probleemid uusi tekitamata. Iga võlausaldaja soovib näha enda klientide hulgas tugevaid ja edukaid ettevõtjaid, seetõttu pidage silmas, et enne laenu väljastamist uurib võlausaldaja väga detailselt teie eesmärkide kohta, teie ettevõtte maksevõime kohta ja alles siis võtab vastu otsuse, kas väljastada teie ettevõttele laen või mitte.

Kust saada laenu, kui ettevõttel on halb krediidiajalugu?

Kui teie ettevõttel puuduvad antud hetkel aktiivsed võlad, kuid maksehäireregistrites on firma kohta negatiivsed kirjed sisse kantud, siis tõenäoliselt halva makseajaloo puhul ettevõttele laen siiski väljastatakse. Seetõttu on oluline uute laenukohustuste võtmisel kindlaks teha, et kõik vanad võlad on tagasi makstud – saada laenu kehtivate võlakohustustega on heal juhul raske, kuid pigem täiesti võimatu. Ainuke lahendus, mis võimaldab teil võtta laenu juhul, kui enamik võlausaldajaid on teile ära öelnud, on kinnisvara või auto tagatisel ärilaenu taotlus. Olukorras, kus laenu tagasimaksmist kindlustab tagatis, tulevad võlausaldajad teile palju parema meelega vastu.

Arvustused ettevõtte krediidi kohta:

Nagu näha, on uute ja olemasolevate ettevõtete rahastamiseks väga palju võimalusi, mis hõlmavad praktiliselt kõiki valdkondi. Ärilaen võimaldab teil suurendada ettevõtte tootlikkust ja saada edumaa konkurentide ees, ning saavutada püstitatud eesmärke kiiremini. Ärilaen hõlmab suuri summasid, laenu võib saada kuni 250 000 euro ulatuses mitmekümneks aastaks võrdlemisi väikeste intressidega. Igale ettevõtjale on antud võimalus leida enda olukorras kõige optimaalsem lahendus, vaatama antud hetkel ettevõtte finantsilisele olukorrale. Tõsi, laenu saamiseks ei tohi ettevõte omada tasumata võlgnevusi ega negatiivset käivet, mis teeb laenu saamise praktiliselt võimatuks. Antud teenus on suunatud nendele ettevõtjatele, kes mitte ainult ei usu enda nägemust, vaid suudavad seda ka põhjendada ja viia enda ettevõte soovitud eesmärgini.

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 4

Ärilaen ettevõttele
Hinnang: 5 on 5
Hääled: 4

Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt