Tasuta kiirlaen

Kas te teadsite, et laenu esmakordsel taotlemisel pakuvad mõned teenusepakkujad 0%-list intressi? Me oleme kokku kogunud ja võrrelnud kõiki võlausaldajaid, kes pakuvad esimest laenu tasuta. Siit leiate kõik intressivabad kiirlaenupakkumised, mille arvelt te ei pea tasuma komisjonitasu.

VõlausaldajaAegLaenu summaVanusKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
4.4 SMSMONEY отзывы

SMSMONEY INFO

15 min
500 100 - 500 € TAOTLE
18 - 75 aastat

0

30 päeva
E-R: 08:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-18:00

Mida intressivaba laen endast ette kujutab?

Intressivaba kiirlaen või teisisõnu tasuta kiirlaen, on rahaline laenupakkumine, mille taotlemise eest ei võeta mingit tasu. Nimelt tuleb võlausaldaja tihtipeale uutele klientidele vastu, pakkudes teenust, mis võimaldab inimestel kiirlaenude eeliseid tundma õppida. Sellist 0%-list kiirlaenu pakutakse ainult nendele, kes taotlevad võlausaldajalt laenu esimest korda. Laenu järgneval taotlemisel tuleb tasuda standardset teenustasu. Antud viis on tegelikult parim võimalus laenu võttes raha säästa, seda muidugi juhul kui laenu tingimusi ei rikuta. Inimesel on suurepärane võimalus võtta laenuks 10 – 425 eurot detsembris ja maksta tagasi täpselt sama summa ilma lisatasusid maksmata jaanuaris. Sellist teenust pakutakse tihtipeale ka erinevates e-poodides, kus intressivaba laenu abil saate soetada erinevat kaupa. Antud teenus võib mõnele tunduda kahtlane, põhjustada ettevaatlikkust ning umbusaldust, sest me oleme harjunud sellega, et keegi meile midagi tasuta ei anna. Kuid siinkohal ei tasu midagi karta, tegu on hästi läbimõeldud turundusplaaniga ja ei millegi rohkemaga.

Kui kasulikuks võib intressivaba laen teie jaoks kujuneda?

Kui inimese jaoks on laenu juures oluline vaid madal intressimäär, siis käegakatsutavat kasu ta sellise laenu taotlemisel ei saa. Kasulikuks osutuda võib vaid intressivaba laen, sest vastava laenu puhul teenustasu tasuma ei pea, kuid muud tingimused jäävad samaks, kui mistahes kiirlaenu taotlemisel. Laenu esmasel taotlemisel saate võimaluse kaupa soetada ilma kulusid suurendamata, samal ajal kui teiste laenuteenuste kasutamisel lisandub kauba hinnale ka laenutasu. Tasuta laenud võivad aidata säästa korraliku summa, eriti kui taotleda antud teenust läbi erinevate ettevõttete, kelle pakkumiste seal on laenu väljastamine esmasel taotlemisel 0%-se intressiga. Kuid ükskõik kui ahvatlevana tasuta laen ka ei tunduks, ei tohi unustada, et laenu tagastamisega hilinedes tuleb tasuda trahvimaksed või maksta laenu pikendamistasu. Laenuga kaasnevad riskid peaksid olema igaühele selged ja inimene peaks ise aru saama, kas tal on mõistlik antud tingimustel laenu taotleda. Meie soovitame alati proovida eelkõige raha säästa ja osta midagi vaid siis, kui te saate seda endale lubada.

Miks on esimesel tasuta laenul 0% intressimäär?

Jah, pakkumine tundub tõe poolest liiga hea, et olla tõsi. Antud olukorras puutume tihtipeale kokku ettevaatlikkuse ja kahtlustega, sest pakkumine näib justkui tasuta juust hiirelõksus. Siinkohal tuleb aru saada, et 0% komisjonitasu on hästi läbi mõeldud turundusplaan, mis ahvatleb sind kergemini laenu taotlema. Võlausaldaja ei tee ühtegi läbimõtlemata sammu, tema jaoks on siiski tegu hästi kalkuleeritud äriga. Iga ettevõtja võtab arvesse andmete analüüsi. Antud juhul näitavad andmed tihtipeale seda, et inimesed ei suuda laenu õigeaegselt tagastada või pikendada. Sellisel juhul muutub intressivaba laen tasuliseks teenuseks. Intressivaba laenu puhul pole tegemist pettusega, vaid suundumusega, mida loovad inimesed, kes ei suuda laenu õigeaegselt tagastada. Teiseks põhjuseks, miks võlausaldajad pakuvad intressivaba laenu, on see, et inimesed kipuvad peale esimest laenu kergemini uuesti laenama.

Miks tasub e-poodides valida tasuta kiirlaen?

Peale pangaväliste võlausaldajate, pakuvad intressivaba laenu ka mitmed veebipoed, näiteks 1A, kust saate soetada erisuguseid elektroonilisi kaupu. E-poes olevad intressivabad pakkumised annavad suurepärase võimaluse tasuda soovitud toote eest osamaksetena, selle eest lisatasu maksmata. Eriti kasulikuks osutub tasuta kiirlaen juhul, kui toode on ka allahinnatud. Kõige sagedamini ostetakse veebipoodides mobiiltelefone (iPhone), mööblit, telereid, (talve) rehve, arvuteid, jalgrattaid, pesumasinaid ja muud kodutehnikat. Selliste laenude puhul on kõige populaarsemaks tagasimakse perioodiks 1 aasta. Miks just 1 aasta? Vastus võib peituda selles, et enamasti ei meeldi inimestele korraga kogu summa välja maksta, mistõttu eelistatakse tihtipeale tasuda väiksemaid kuumakseid. Tegelikult on see üsna mõistlik, sest pere-eelarve koormamine suurte laenumaksetega ei ole just kõige parem otsus.

Mitu 0%-st laenu saab taotleda ühelt võlausaldajalt?

Enamasti saab 0%-st laenu taotleda ühelt võlausaldajalt vaid üks kord, kuid on olemas firmasid, kes viivad läbi erinevaid kampaaniaid, mille käigus laenu taotlemisel intress ei lisandu. Näiteks võib võlausaldaja paika panna kuue kuu pikkuse perioodi, mille ajal mitut laenu taotledes lisatasusid maksma ei pea. Kahtlemata tekitab korduv 0%-ne laen veel rohkem küsimusi kui varem, sest kahtlemata tekib igal inimesel järgnev küsimus – mille pealt võlausaldaja teenib laenu 0%- se intressiga väljastades? Nagu sai varasemalt selgitatud, koostatakse taolised kampaaniad erinevate analüütikute andmete alusel, kellel on hea ülevaade laenu võtvate inimeste harjumustest. Selge on see, et tasuta ja intressivabad laenupakkumised tekitavad paljudes inimestes mõningast huvi ja võimalikku sõltuvust. See ongi see tulemus, mille peale võlausaldaja loodab. Intressivaba laen on justkui sööt, millega tahetakse inimene lõksu püüda ja järgnevad intressivabad laenupakkumised vaid toidavad seda sõltuvust. Kõiki laene tuleks käsitleda väga ettevaatlikult ja mitte lasta kiusatusel endast võitu saada vaid seetõttu, et pakkumine on käegakatsutav.

Kas esmast intressivaba laenu saab taotleda mitmest kohast?

Me ütleme kohe, et tasuta laenu taotlemine samaaegselt mitmelt võlausaldajalt on äärmiselt halb mõte. Tegu on väga riskantse ettevõtmisega, sest juhul kui te ei suuda laenud õigel ajal tagasi maksta, siis te peate hakkama maksma rohkelt karistusmakseid, mis raskendavad täies mahus laenude tagastamist. Ning kuigi taolises olukorras toime tulemiseks on võimalik laenud refinantseerida, on olukorra lahendamine lisakulusid tasumata võimatu. Mitmest kohast laenamine on mõistlik vaid sellisel juhul, kui te olete kindlad, et saate laenatud raha täies mahus õigel ajal tagastada. Mitmelt võlausaldajalt korraga võib laenu taotleda siis, kui laenu tagasimaksetähtaeg läheneb, kuid laenu tagastamiseks raha tollel hetkel pole (kuid te teate, et lähiajal on sissetulekut oodata), siis te võite laenu pikendamise tasu pealt kokku hoida, võttes uut laenu vana laenu tasumiseks.

Mis juhtub kui teil ei õnnestu intressivaba laen õigel ajal tagastada?

Kui te satute olukorda, kus te ei jõua intressivaba laenu õigel ajal tagasi maksta, siis muutub tasuta laen tasuliseks. Te peate maksma trahvi iga viivitatud päeva eest või pikendama laenu tagasimaksetähtaega, mille eest tuleb tasuda varasemalt paika pandud teenustasu. Kõige parem oleks proovida sellisesse olukorda mitte sattuda ja proovida laenu pikendamise asemel laenata raha sõpradelt ja sugulastelt, selleks, et olemasolev võlg tagasi maksta. Mõnel juhul võite proovida raha laenata ka teistelt võlausaldajatelt, saades esmase laenu tasumiseks teise intressivaba laenu. Meie soovitame kindlasti inimesel proovida hakkama saada, ilma teist laenu taotlemata.

Kas tasuta kiirlaen võib osutuda ohtlikuks?

Jah, muidugi on intressivabad laenud ohtlikud! Kuigi esmapilgul võib tunduda, et tegu on üsna süütu ja kasumliku laenuga, peate te siinkohal mõistma, et võlausaldajad kasutavad sellist laenumudelit tihtipeale söödaks. See, et intressivaba laenu saab vahendustasuta taotleda on muidugi hea. Kuid pidage meeles, et statistika alusel enamus intressivabadest laenudest pikendatakse, ning need inimesed, kes on juba korra laenu võtnud, taotlevad tihtipeale seda uuesti. Igaüks peab riskidest ise aru saama ja mõistma, et õigel ajal tagastamata laen võib põhjustada palju probleeme, koormata igakuist pere-eelarvet ning luua lisanduvaid kulusid.

Kas esimene laen tasuta ehk intressivaba krediit on soodne?

Siin tuuakse välja ettevõtted, kes pakuvad esimest krediidi. Krediidi pakkumine tasuta on hea turustusvahend nende ettevõtete jaoks, kes soovivad klientuuri meelitada uusi krediidivõtjaid, kellel puudub laenuprofiil, või neid, kes otsivad uut krediidiettevõtet. Esimene laen tasuta on alati eriline, eriti, kui see on kiirlaen. On hulganisti ettevõtteid, kes pakuvad esimest krediidi, see krediit antakse esimesel korral ilma intressimäärata, mistõttu kutsutakse seda esimeseks intressivabaks krediidiks. Krediit tasuta ehk intressivaba laenud on tõepoolest soodne, kui vajate väikest summat ning liiga suurte laenuintresside tasumine on ära tüüdanud. Praegu pakuvad juba paljud krediidiettevõtted esimest krediidi ilma komisjonitasuta. See tähendab, et kui te siiani ei ole teatud ettevõttega ühtegi tehingut sõlminud, siis on esimene krediit võimalik saada tasuta. Kui kavatsete intressivaba krediidi võtta, siis mõelge esmalt sellele, kas teil on võimalik see tagasi maksta, et te ei satuks võlgnike nimekirja. 0%-laen ehk kiirlaenud mingeid lisakulusid endas ei sisalda, sest see on spetsiaalselt välja töötatud krediidimudel, mis võimaldab inimestel rohkem endale lubada. Laenamisprotsess on lihtne ja ei nõua kaua aega. Peate vaid täitma taotluse internetis ning saatma SMSi. Kui kõik on korras, siis laekub raha mõne minuti pärast teie kontole. Ära peab ka märkima, et krediite pakutakse alates 18. eluaastast, ilma tagatise ja käenduseta ning ka ilma töökohata. Peate vaid valima endale sobiva pakkumise.

Miks on esimene krediit täiesti tasuta?

Laenu on turvaline võtta vaid siis, kui olete kindel, et suudate selle õigel ajal tagasi maksta. Sõnadekombinatsioonil kiirlaenud mingeid varjatud tähendusi ei ole. Esimene laen tasuta on justkui kingitus uuele kliendile, see on märk usaldusest, mida ei tohiks kuritarvitada. Püüdke oma laenuprofiili juba esimesel korral mitte ära rikkuda. Esimene krediit on soodne, sest selle laenu intressimäär on 0%. Te ei kaota ühtegi eurot. Raha kantakse teie kontole viivitamatult. Esimese laenu saate võtta hõlpsalt ühe SMSi teel. Saatke SMS ning oodake, mil raha teie kontole kantakse.

Peab märkima, et tegemist on suurepärase teenusega, laenamisprotsess on mugav, raha laekub kontole väga kiiresti, tagasimaksmise aeg on kuni 30 päeva ning mis kõige olulisem. Intressivabalt saadav kiirlaen ei ole sobiv järgmistel juhtudel: ei hoolita suurtest laenuintressidest, krediidiformaalsuste korraldamiseks on palju aega, laen ei paelu ja meeldib pigem lähedastelt laenata, meeldib ebakindlus, meeldib mööda lasta võimalusi hankida kaupa allahindlusega. Võib-olla on vaja midagi paremat; seetõttu on siin kokku võetud parimad krediidid internetis. Peate vaid valima oma esimese krediidi, mis on saadaval tasuta.

Tagasiside intressivaba krediidi kohta:

Nagu näete on esimese intressivaba laenu taotlemine väga lihtne ja üsna kasumlik. Võlausaldajad pakuvad tihtipeale sellist võimalust selleks, et meelitada ligi uusi kliente ja selleks, et neid kliente hoida korraldatakse sageli erinevaid kampaaniaid, mille käigus klient, kes on varasemalt juba vähemalt 10 laenu võtnud saab võimaluse taotleda uus laen 0%-se intressiga. Kõik see toimub muidugi tingimusel, et taotletud laenud on tagastatud õigeaegselt. Tähelepanuta ei tohiks jääda ka e-poed, kes pakuvad võimalust osta kaupa võttes intressivaba laenu. Juhul kui teie lähituleviku sissetulekud on kindlad, ei tohiks antud laen teile mingeid raskusi tekitada, kuid sellest hoolimata tuleb laenates olla ettevaatlik. Meie viimane soovitus teile oleks jälgida enda sissetulekuid ja kulusid nii, et te ei peaks kunagi tundma vajadust võtta laenu, isegi neid, mida väljastatakse ilma intressita.

Vērtējums: 3,50 no 5
Balsis: 2

Tasuta kiirlaen
Hinnang: 3.5 on 5
Hääled: 2

Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt