Laen auto tagatisel

Siin on kokku kogutud praktiliselt kõik Eesti võlausaldajad, kelle laenupakkumiste seas leidub laen auto tagatisel. Kas te ei vasta võlausaldajate tingimustele või teile ei väljastata laenu halva krediidiajaloo tõttu? Laen sõiduki tagatisel sobib igaks otstarbeks. Meie abiga saate laenu kuni 10000 € suuruses, jätkates seejuures enda auto kasutamist.

VõlausaldajaAegLaenu summaVanusKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
3.5 MOGO отзывы

MOGO INFO

30 min
10000 500 - 10000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

23,88

3 - 72 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
5 BONDORA отзывы

BONDORA INFO

5 min
10000 500 - 10000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

9

3 - 60 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
4.9 TFBANK отзывы

TFBANK INFO

1 d
10000 1000 - 10000 € TAOTLE
22 - 65 aastat

7,9

12 - 84 kuud
E-R: 08:00-23:00
L: 08:00-23:00
P: 08:00-23:00
3.5 SMSRAHA отзывы

SMSRAHA INFO

15 min
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 60 aastat

8

1 - 180 kuud
E-R: 24 H
L: Suletud
P: Suletud
4.4 SMSMONEY отзывы

SMSMONEY INFO

1 h
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

43

1 - 180 kuud
E-R: 08:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-18:00

Mida kujutab endast ette laen auto tagatisel?

Mida kujutab endast ette laen auto tagatisel (sõiduki tagatisel)?Olukordades, kus tavalised pangavälised võlausaldajad enam aidata ei saa või ei taha, võib tagatiseta laenu saamine osutuda väga keeruliseks. Selle põhjuseks võib olla halb krediidiajalugu, kehtivad maksehäired või sissetulek, mis ei vasta laenuandja tingimustele. Sellest tulenevalt on Eesti laenuturul populaarsust kogunud laen auto tagatisel. Antud teenus võimaldab teil päeva jooksul laenuks saada üsna suur rahasumma. Väljastatava laenu summa arvutatakse auto hinna alusel. Kuigi tavaliselt on selleks summaks 90% auto maksumusest, võib see summa ulatuda kuni 100% auto hinnast. Siinkohal tasub meeles pidada, et üle 10000 euro laenuks ei väljastata. Laenu tagasimakseperiood määratakse vabal valikul ning see võib ulatuda kuni 5 aastani. Laenu saamise tingimused on väga lihtsad ja nõutud formaalsused läbitakse üldiselt tunni jooksul, raskemate juhtumite puhul võib selleks minna terve päev. Oluline on siinkohal ära märkida, et auto kasutamine laenu tagasimakseperioodi jooksul on lubatud.

Kuidas taotleda laenu auto tagatisel?

Tegu on üsna kiire ja lihtsa teenusega – võtke arvuti, tahvelarvuti või telefon ja avage valitud võlausaldaja koduleht. Vastuse saate juba 30 minuti jooksul peale laenu taotlemist. Positiivse vastuse korral hindab võlausaldaja kõiki asjaolusid ja pakub teile laenu summas 90% - 100% auto turuväärtusest ehk 200 – 15 000 euro ulatuses. Antud laenu tagasimakseperiood on 3 kuud kuni 5 aastat. Muidugi sõltub kõik laenusumma suurusest ja auto tehnilisest seisukorrast. Kuigi mõned võlausaldajad võivad nõuda auto tehnoülevaatust, on laenu taotlemine võimalik ka tehnilist kontrolli läbimata.

Milline sõiduk sobib tagatiseks?

 • Isiklik või ettevõttele kuuluv auto;
 • Mootorratas või roller;
 • Lennuk või helikopter;
 • Paat, jaht või laev;
 • Traktor või mõni muu põllutöömasin;
 • Mõni teine transpordivahend või varustus.

Millise eesmärgiga taotletakse laenu auto tagatisel?

Erakorralisi rahapuuduse põhjuseid võib olla erinevaid, mistõttu kirjeldada kõiki võimalikke elus ettejuhtuvaid olukordi oleks võimatu. Kõige olulisemad põhjused puudutavad tavaliselt inimese tervist või auto rikkeid – sellega tavaliselt oodata ei anna ja lahendust on vaja kohe. Kuid on ka olukordi, kus laenu põhjus peitub süstemaatilises rahapuuduses ja suutmatuses pere-eelarvet planeerida. Inimesed, kes enda eelarvet ei planeeri on laenuteenuste põhilised kasutajad. Allpool on välja toodud mõned kõige enam levinumad põhjused laenu võtmiseks:

 • Auto võib anda tagatiseks juhul kui raha on vaja hüpoteegi esmaseks sissemakseks;
 • Juhul kui korteris, majas või suvilas on vaja läbi viia hädavajalikud remonditööd;
 • Auto parandamiseks või autogaasiseadme paigaldamiseks;
 • Laenu saab kasutada ka muude laenude või ebasoodsate võlgade likvideerimiseks.

Kas auto saab tagatiseks anda omades halba krediidiajalugu?

Alustame siis sellest, et auto tagatisel laenu saamises halva krediidiajalooga pole midagi ebatavalist, kuigi seda tüüpi laenu pakuvad vaid mõned sellele spetsialiseerunud laenuasutused. Tänu nii mitmele Eesti laenufirmale on inimestel suurepärane võimalus taotleda laenu auto tagatisel. Ja mis on peamine, inimene saab autot edasi kasutada, hoolimata sellest, et see on tagatiseks antud. Võttes arvesse, et panditud auto annab kindluse võlausaldajale väljastatud laenu tagasi saamise osas, siis tavaliselt on võlausaldaja nõus laenu väljastamisega ka halva krediidiajalooga inimestele.

Miks töökoha puudumisel mulle laenu ei antud?

Olukorras, kus töötule ei anta laenu tagatise alusel, võib keeldumise põhjuseks olla nii halb krediidiajalugu, kehtivad maksehäired kui ka ebapiisavad sissetulekud. Tihtipeale arvatakse, et töötutel inimestel pole mingeid sissetulekuid, kuid enamasti pole see siiski nii. Laenu auto tagatisel ilma töökohata võib saada sellisel juhul, kui inimesel on mõned muud ametlikud sissetulekud, mida ta saab pangakohto väljavõttega kinnitada. Selleks sissetulekuks võib olla pension, stipendium või toetus. Iga juhtum on individuaalne ja siinkohal tuleb aru saada, et võlausaldaja lähtub konkreetsetest hindamiskriteeriumitest. Kuna igal võlausaldajal on oma hindamissüsteem, siis juhul, kui te olete saanud keeldumise ühelt võlausaldajalt, siis pöörduge julgelt teise võlausaldaja poole. Kuid enne uue võlausaldaja poole pöördumist mõelge hoolikalt järgi, kui vajalik laen teile on ja kas te saaksite hakkama ilma laenu võtmata.

Millistes Eesti linnades saab taotleda laenu sõiduki tagatisel?

Kuigi laenutaotlused täidetakse tänapäeval enamasti interneti vahendusel, võib ette juhtuda olukord, kus klient soovib kõik formaalsused sõiduki pantimise kohta täita võlausaldaja büroos. Selline võimalus on tõepoolest olemas, nimelt on allpoolt välja toodud kõik Eesti linnad, kus kontoris saate laenu tagatiseks anda enda auto:

 • Tallinn;
 • Tartu;
 • Narva;
 • Pärnu;
 • Kohtla-Järve;
 • Viljandi;
 • Maardu;
 • Rakvere;
 • Sillamäe.

Kas laenu saab võtta ka mujalt, kui auto on juba pandiks antud?

Kuigi olemasolevad võlakohustused on üldiselt uue laenu taotlemisel suureks takistuseks, on võlausaldajaid, kes tulevad teile vastu ja annavad laenu, hoolimata sellest, et auto tagatisel on juba laen võetud. Sellises olukorras on määravaks teie sissetulekute suurus. Kui laenumaksete kogusumma on proportsionaalne ja ei tekita lisanduvaid kohustusi, siis uue laenu saamise võimalus on suurem, kuid see ei ole tagatud. Meie soovitus – äge võtke uut laenu, kui teil on juba kehtivad laenukohustused. Alustuseks oleks hea esialgne laen tagasi anda ja alles siis mõelda uue laenu taotlemise peale.

Mida teha, kui sa ei suuda laenu tagasi maksta?

Kui leiate ennast olukorrast, kus te ei suuda laenumaksetega hakkama saada, siis kõigepealt võtke ühendust võlausaldajaga ja selgitage talle kõik ära. Võib juhtuda, et inimese palk peetakse kinni või on tal juhtunud mõni apsakas, mille tõttu on ta parasjagu jäänud täiesti rahata. Olukorrad võivad olla erinevad ja kui teie rahalised raskused ei ole pikaaegsed, siis praktiliselt alati on võimalik kokku leppida laenu tähtaja pikendamise. Mitte ühegi võlausaldaja eesmärk pole viia sind väljapääsmatusse olukorda, seetõttu ärge arvake, et võlausaldajad küsivad teilt rohkem, kui on paika pandud Eesti Vabariigi seadustes. Olukorda ignoreerides ja võlausaldajate eest end peites teete olukorra vaid hullemaks, mistõttu visake see mõte kohe peast. Kuid kui te olete tõepoolest otsustanud laenumakseid ingnoreerida ja end võlausaldajate eest peita, siis pidage meeles, et enda autot te ilmselt enam ei näe.

Kui suur on risk panditud auto kaotada?

On ütlematagi selge, et iga tagatisega kaasneb antud tagatis kaotada. Sama kehtib ka seda tüüpi autolaenu kohta, mis tähendab, et kui lepingu tingimusi ei täideta, siis tõenäoliselt tuleb autoga hüvasti jätta. Laen auto tagatisel nõuab suurt vastutust ja selget arusaamist sellest, kuidas võetud laenu tagasi maksma hakatakse. Kui olukord jõuab sinnamaale, kus teil pole võimalust makseid sooritada või laenu pikendada, siis tõenäoliselt tuleb auto viia võlausaldajale ja sellega hüvasti jätta.

Nagu näha, ka sellises olukorras, kus keegi ei taha teile laenu väljastada või te ei soovi teha koostööd tüüpiliste autolaenu pakkuvate ettevõtetega, on võimalik võtta laenu auto tagatisel. Laenu on võimalik taotleda mistahes registreeritud sõiduki, sealhulgas mopeedauto, mootorratta, väikeveoki või haagise tagatisel. Antud laenutüüp on väga populaarne ja nõuab äärmiselt vähe jõupingutusi, mis tähendab, et juba tund aega peale laenu taotlemist võite raha kätte saada. On inimesi, kes kasutavad seda raha eluaseme remontimiseks, kinnisvara omandamisel esimeseks sissemakseks, medistsiiniteenuste eest tasumiseks või auto remondiks – kas auto putitamiseks või parandamiseks. Valides laenu sõiduki tagatisel saab inimene laenu ka siis, kui tal on halb krediidiajalugu või kehtivad maksehäired, sest antud olukorras ei mängi see mingit rolli – garantiiks on auto tagatise kujul. Teatud asjaolude puhul on see kahtlemata kõige kiiremaks viisiks, kuidas raha saada, kuid kahtlemata pole see ainuke ega kõige õigem viis kuidas raha saada. Kõigepealt tuleb alati hoolikalt läbi mõelda, kas te saate võlausaldajale õigel ajal laen tagastada ja kas oht auto kaotada on õigustatud. Enne laenu võtmist proovige kõigepealt enda tulud suurendada, kulud planeerida ja võimalusel proovige hakkama saada ilma laenu võtmata, see võib tulevikus teie heaolu ohustada.

MOGO отзывы
Intressimäär:23,88 %
Esimene laen:Tasuline
Laenuperiood:3 - 72 kuud
Laenu summa:500 - 25000 €
Aastane intressimäär (AIM):on 40,9 %
Väljastamise aeg:30 min
Registreerimistasu:0 €
Esimese laenu suurus:Teave puudub
Laenu pikendamine:Ei ole
Vanusepiirang:18 - 75 aastat
Krediidipühad:Pole saadaval
Esimene sisemakse:Pole nõutud
Hinnang:4,2 on 5
Töö aeg:E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
COOP PANK отзывы
Intressimäär:8,9 %
Esimene laen:Tasuline
Laenuperiood:6 - 72 kuud
Laenu summa:300 - 15000 €
Aastane intressimäär (AIM):on 8,9 %
Väljastamise aeg:15 min
Registreerimistasu:0 €
Esimese laenu suurus:Teave puudub
Laenu pikendamine:Ei ole
Vanusepiirang:21 - 75 aastat
Krediidipühad:Pole saadaval
Esimene sisemakse:Pole nõutud
Hinnang:4,1 on 5
Töö aeg:E-R: 09:00-17:00
L: 09:00-17:00
P: 09:00-17:00
BIGBANK отзывы
Intressimäär:8 %
Esimene laen:Tasuline
Laenuperiood:12 - 72 kuud
Laenu summa:500 - 25000 €
Aastane intressimäär (AIM):on 17 %
Väljastamise aeg:1 d
Registreerimistasu:0 €
Esimese laenu suurus:Teave puudub
Laenu pikendamine:Ei ole
Vanusepiirang:20 - 73 aastat
Krediidipühad:Pole saadaval
Esimene sisemakse:Pole nõutud
Hinnang:5 on 5
Töö aeg:E-R: 08:00-23:00
L: 08:00-23:00
P: 08:00-23:00

Autolaenu ülevaated:

Osis: "Olen seda teenust korduvalt kasutanud ja olen väga rahul. On olnud aegu, kus raha on vaja ja keegi teine ​​ei laena. Paljud laenavad nüüd autot. Valisin Mogo, nemad leidsid mulle parimad pakkumised."

Vērtējums: 4,50 no 5
Balsis: 4

Laen auto tagatisel
Hinnang: 4.5 on 5
Hääled: 4

Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt