Refinantseerimislaen

Siin on kokku kogutud kõige populaarsemad pakkumised refinantseerimislaen. Me valisime hoolikalt välja ja võrdlesime parimaid võlausaldajaid, kes refinantseeriva erinevaid laene üheks makseks. Mitme erineva võla või laenu refinantseerimine üheks laenuks võimaldab võlgnevused kergemini tasuda ning eemaldada maksehäired.

VõlausaldajaAegLaenu summaVanusKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
3.8 MOGO отзывы

MOGO INFO

30 min
10000 500 - 10000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

23,88

3 - 72 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
5 BONDORA отзывы

BONDORA INFO

5 min
10000 500 - 10000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

9

3 - 60 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
5 BIGBANK отзывы

BIGBANK INFO

1 d
25000 500 - 25000 € TAOTLE
20 - 73 aastat

9

12 - 120 kuud
E-R: 08:00-23:00
L: 08:00-23:00
P: 08:00-23:00
3.9 Tallinna Hoiu-laenuühistu отзывы

TALLINNA HOIU-LAENUÜHISTU INFO

1 h
500000 1000 - 500000 € TAOTLE
20 - 65 aastat

9

12 - 60 kuud
E-R: 24 H
L: Suletud
P: Suletud
4 TFBANK отзывы

TFBANK INFO

1 d
50000 1000 - 50000 € TAOTLE
22 - 65 aastat

4

12 - 84 kuud
E-R: 08:00-23:00
L: 08:00-23:00
P: 08:00-23:00
4.2 SMSRAHA отзывы

SMSRAHA INFO

15 min
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 60 aastat

8

1 - 180 kuud
E-R: 24 H
L: Suletud
P: Suletud
4.6 SMSMONEY отзывы

SMSMONEY INFO

1 h
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

43

1 - 180 kuud
E-R: 08:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-18:00
5 CLEMENTER отзывы

CLEMENTER INFO

1 h
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

10

3 - 120 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00

Mida laenude refinantseerimine tähendab?

Mida laenude refinantseerimine tähendab?Nagu võib juba ka nimest eeldada, tähendab see teenus laenude refinantseerimist või lihtsamalt öeldes koondamist, ning see kaitseb inimest saamast halba krediidiajalugu või võlgniku staatuse omandamise eest. Lühidalt öeldes on see teenus mõeldud neile, kes on läinud laenamisega liiga kaugele ja on võtnud mitmeid laene erinevate võlausaldajate käest. Tavaliselt otsivad sellist teenust need inimesed, kes tunnevad, et ring on sulgunud ja oma jõuga nad sellest välja murda ei suuda. Refinantseerimislaen üheks makseks on justkui päästerõngas sellises olukorras, kuna muud lahendused kas puuduvad või on liiga kallid ja tulutud. Esiteks, kõik võlausaldajad ei lase mitut laenu üheks koondada nõudmata selle eest suurt garantiid, milleks on tavaliselt kas tagatis või käendaja. Teiseks, ühe suurema laenu võtmine teiste laenude tasumiseks ei ole alati kõige parem lahendus. Laenude refinantseerimise korral seatakse inimesele eritingimused, mis hõlbustavad tema jaoks maksete tegemist ja võtavad ta õlult raske koorma. Enamikul juhtudel pakuvad võlausaldajad välja lahendust, mis lubab inimestel kokku hoida komisjonitasu pealt ja panevad paika sellise maksetähtaja, mis lubab inimestel probleemideta vajalikud maksed sooritada. Kui te satute väljavalitud võlausaldaja juures kokku vastupidise olukorraga, siis me soovitame teil leida mõni muu lahendus.

Kuidas taotleda refinantseerimislaen?

Laenude refinantseerimise taotlemine on äärmiselt lihtne ja mugav. Refinantseerimise taotlemiseks peate välja valima teile sobiva laenuteenustega tegeleva ettevõtte, avama vastava ettevõtte kodulehekülg ja täitma ära laenutaotluse. Antud teenus ei erine suuresti tavalisest pikaajalisest laenust ja tasub meeles pidada seda, et laenude refinantseerimise tingimused enamasti ühtivad pikaajalise laenu tingimustega. Põhiline on see, et inimesel oleks töökoht ja ametlik sissetulekuallikas, mida vajadusel saaks võlausaldajale ette näidata (koto väljavõtte vormis). Teine oluline punkt on hea krediidiajalugu, seda seetõttu, et kui inimene on minevikus oma kohustustega vastutustundetu olnud, siis ei anna miski kindlat tõendit sellest, et ta seda käitumist tulevikus ei korda. Võlausaldajad püüavad vältida koostööd inimestega, kes on sisse kantud erinevatesse maksehäireregistritesse. Nagu eelpool mainitud, nii laenude refinantseerimise kui ka pikaajalise laenu tingimused on täpselt samad ja mis kõige tähtsam – tänu sellele teenusele näeb võlausaldaja positiivset pilti teie krediidiajaloost ja maksevõimekusest. Seega, kui teil on hea töökoht, positiivne krediidiajalugu ja selge arusaam sellest, kuidas te kavatsete laenu tagasi maksta, siis ükski võlausaldaja tõenäoliselt ei keeldu teile konsolideerimise teenust osutamast.

Kuidas erineb laenude refinatseerimine rekonstrueerimisest?

Need mõisted ajavad segadusse nii mõnegi, seepärast me selgitame teile kohe kuidas erinevad laenude refinantseerimine ja rekonstrueerimine. Niisiis, nagu sai eelnevalt mainitud, laenude rekonstrueerimine tähendab erinevate laenude koondamist üheks laenuks, seda võiks kirjeldada kui erinevate asjade kõrgemalt riiulilt madalama riiuli peale asetamisega, sealhulgas tuleb mõista, et kõik asjad on samal riiulil. Rekonstrueerimise korral on olukord teine, nimelt muudetakse sellel juhul juba olemasoleva laenu tingimusi. Need muudatused võivad olla seotud maksetähtaja muudatusega, laenu summaga, intressimäära kohandamisega, st märkimisväärsete muudatustega laenulepingu tingimustes, mis said lepingu sõlmimisel paika pandud. Selline võimalus on kõigil, mis tähendab, et te võite julgelt minna panka ja muuta enda laenulepingu tingimusi, kui just laenulepingus pole muudmoodi kindlaks määratud. Tavaliselt tulevad pangad sellises olukorras vastu ja annavad võimaluse nendele inimestele, kes vajavad finantsraskuste leevendamist, et mitte tekitada olukorra, kus inimene ei suuda üldse kellegile tagasi maksta. Kiirlaenudega on aga olukord natuke teine. Pangaväliste võlausaldajate jaoks tähendab laenu rekonstrueerimine laenutähtaja pikendamist, millega kaasneb komisjonitasu. Loomulikult on pankadevälised võlausaldajad vajadusel ka üsna elastsed, mis tähendab, et on olemas lahendused, mis võimaldavad laenu vormi muuta võlausaldajat vahetamata. Igaljuhul on oma laenulepingut hea vajadusel lihtsustada uue maksegraafiku või soodsamate tingimuste näol, seega uurige julgelt laenude refinantseerimise või rekonstrueerimise kohta nii pankadelt kui ka pangavälistelt võlausaldajatelt. Siinkohal tuleks lisada, et laenude refinantseerimine sama panga raames on võimatu, sest uue lepingu sõlmimine ja laenu väljastamine vähendatud intressimääradega olemasoleva võla tasumiseks pole pangale soodne.

Kas laenud on mõistlikum koondada pangas või pangaväliste võlausaldate juures?

Igal pangal, nagu ka pangavälistel võlausaldajatel, on omad tingimused, mistõttu võrrelda antud teenust pakkuvaid ettevõtteid saab ainult toetudes komisjonitasu suurusele, mis kuulub tasumisele refinantseerimise teenust kasutades. Pankade peamine eelis võib olla selles, et üldjuhul pakuvad pangad madalamat intressimäära võrreldes pangaväliste võlausaldajatega. Tihtipeale on nii, et antud teenust on soodsam kasutada pangas, kus inimesel konto juba olemas on. Eesti pangad tulevad enda klientidele tihtipeale vastu, seega uurige pakkumisi enda pangas enne pangaväliste võlausaldajate poole pöördumist.

Kuidas laenu refinantseerimine toimib?

Tegu on protsessiga, mis pole kaugeltki nii keeruline, kui nimest võiks arvata. Mõiste tuleneb ladinakeelsest eessõnast re ja mõistest finantseerimine, mida võib mõista ka laenamisena. Kuigi "rahastamise" terminit oleks siinkohal võib olla õigem kasutada, on väljendid nagu "laenude koondamine", "laenude refinantseerimine" ja "laenude ümbersuunamine" laialdasemalt kasutatud. See teenus annab teile võimaluse vanad võlad tagasi maksta, võttes uue laenu. Selle juures kõige olulisem on see, et see teenus hõlmab laenude koondamist kaasates olemasolevaid kohustusi mitmete võlausaldate ees. Kuigi tegu on uue laenuga mõeldud vanade laenude tagasimaksmiseks, erineb see siiski oluliselt tavalisest laenust, mida saab taotleda tüüpiliselt võlausaldajalt. Selle sisult ja õiguslikust seisukohast on tegu sihtotstarbelise laenuga, millel on selgelt määratletud kasutusviis. Tegu on sama põhimõttega, mis kehtib näiteks korterit või autot ostes – raha väljastatakse konkreetse eesmärgi saavutamiseks, mis antud olukorras on muude võlgade tasumine, nagu on paika pandud lepingu tingimustes.

  • Avage valitud võlausaldaja kodulehekülg, leidke link, mille vahendusel saate laenu taotleda ja täitke avaldus hoolikalt;
  • Võib juhtuda, et peate ühendust võtma olemasolevate võlausaldajatega, et teada saada, ega neil pole midagi laenude koondamise vastu;
  • Kui te olete kõik formaalsused asjassepuutuvate osapooltega läbi rääkinud, sõlmitakse refinantseerimise leping;
  • Olukorras, kus refinantseerimiseks võetud laen on suurem kui olemasolevad võlad, võib inimene peale võlgade tasumist järgijäänud raha enda otstarbeks kasutada.

Peamised laenu refinantseerimise eesmärgid:

  • Refinantseerimine aitab vähendada üldist intressimäära;
  • Konsolideerimine pikendab laenu tagasimakse tähtaega;
  • See aitab vähendada igakuise makse summat;
  • Koondamine aitab ühendada mitut laenu üheks.

Kuidas inimesed jõuavad laenude refinantseerimise juurde?

Igaühe jaoks võib olukord olla erinev, kuid enamasti jõuavad refinantseerimiseni need inimesed, kellel pole muud võimalust, kui võtta uus laen vanade võlgade katteks. Üks kõige tüüpilisemaid põhjuseid on globaalne mõju intressimääradele, mis võimaldab võetud laenud ümber vormistada soodsamate tingimustega. Näiteks kui te mõni aeg tagasi võtsite laenu 30% intressiga ja nüüd moodustab intress 12%, siis miks mitte kasutada võimalust ja kasutada võimalust laen refinantseerida või rekonstrueerida? Refinantseerimine võimaldab teil märkimisväärselt vähendada igakuiseid makseid ja säästa korraliku summa. Teine lugu on siis, kui te olete võtnud mitu kõrgete intressimääradega kiirlaenu – sellisel juhul laenude refinantseerimiseni jõutakse siis, kui on juba tasutud mitu trahvimakset või pikendamistasu. Sellisel juhul märkimisväärsete summade säästmisega arvestada ei saa, sellegipoolest see aitab hõlbustada makseid ja kõrvaldab stressi, mille võlasissenõudjad tekitada võivad. Igal juhul on antud teenuse eesmärk aidata inimesel ületada raskused, millest tingituna võivad paljud end tunda nõutult, hirmununa või isegi üritada kohustuste eest põgeneda.

Refinantseerimine ilma sissemakseta või refinantseerimislaen ilma tagatiseta?

Laenude koondamisel koostatakse üldiselt uus laen, mille tagasimaksmise ainus tagatis on inimese maksejõulisus. Mõnel juhul võib võlausaldaja nõuda ka sissetulekute kinnitamist, mille tavaliselt tagab pangakonto väljavõte. Vahepeal piisab isegi sellest, kui taotluse täitmisel mainitakse sissetuleku suurust. Oluliseks teguriks on ka krediidiajalugu, sest et laenude koondamine tagatiseta ei ole võimalik inimese jaoks, kellel on halb krediidiajalugu. Peamiseks teguriks on siiski inimese maine ja tema võimekus makseid sooritada, sest et ükski võlausaldaja ei anna inimesele laenu, kui õhus on märgid, et inimene ei pruugi olla võimeline raha tagastada. Just nimelt sellel põhjusel kindlustavad paljud ettevõtted enda raha nõudes tagatist või käendajat. Näiteks Bondora pakub kuni 10000 eurost refinantseerimislaenu ilma tagatiseta.

Kas laenu refinantseerimine aitab võlgade ja maksehäirete korral?

Maksehäiretega saab laenu tingimusel, et saadud refinantseerimislaenu eest tasutakse olemasolevad võlad ning nii saaks maksehäire likvideeritud. Praegusel ajal halva krediidiajaloo olemasolu pole alati takistuseks laenu saamisel. Enamasti hindavad võlausaldajad hetkelist olukorda ja väljavaateid, mis kirjeldavad tulude mahtu ja korrapärasust. Muidugi on võlausaldajaid, kes juba põhimõttest ei tee koostööd inimestega, kes on võlgnikena sisse kantud maksehäire registritesse või kelle näol on tegu distsiplineerimata ja vastutustundetute klientidega. Halva krediidiajaloo puhul on laenude refrinantseerimine tihtipeale ainus väljapääs laenamise nõiaringist pääsemiseks, seetõttu annavad võlausaldajad enamati inimestele siiski võimaluse laenud koondada. Tuleb mõista, et võlausaldaja huvides on siiski kasumi teenimine, mistõttu hindavad võlausaldajad hoolikalt kõiki riske ja mõnikord võivad keelduda laenude koondamisest. Refinantseerimislaen aitab ka maksehäiretega. Laenude refinantseerimise eesmärk on vältida olukorda, kus peate laenu võtma maksehäirega.

Kas laenud on võimalik koondada töökohta omamata?

Kuna laenude konsolideerimisel väljastatakse siiski uus laen, jäävad kõik laenu väljastamiseks vajalikud tingimused samaks. Inimesel peab olema hea maksevõime ja korrapärane sissetulek. Nagu teada, sissetulek võib tähendada enamat kui tööandja poolt väljastatud tasu. Korrapäraste sissetulekute alla loetakse nii pensionit, abiraha kui ka toetusi, mis kindlustavad inimese võime laen tagasi maksta. Laenude refinantseerimine töökohta omamata on võimalik, kuid olge valmis ka võimalikuks keeldumiseks võlausaldaja poolt, mis võib olla tingitud tema enda kriteeriumitest juhindudes. Sellisel juhul ärge heituge ja pöörduge julgelt teiste võlausaldajate poole, kellel need kriteeriumid võivad olla teised.

Kas laenude konsolideerimine on alati ainuõige tee?

Kuigi see võib paljudele tunduda ületamatu takistusena, on ainuke õige tee enda pere eelarve hoolikas planeerimine ja igakuisete sissetulekute suurendamine. Kuid juhul kui siiamaani on see teile olnud võõras ja kui kiirlaenude maksete kogus on teie jaoks muutunud tõsiseks koormaks, siis Refinantseerimislaen on õige valik. Õige valik on ta just seetõttu, et laenude koondamisel väheneb komisjonitasude kogusumma ja on võimalus, et pikeneb ka laenu väljamaksmise tähtaeg. Kui te olete saanud enda võlgnevuste orjaks, siis võib kogukulude vähendamine teie olukorda veidi leevendada. Tegelikult oleks õige, kui see hetk oleks teie jaoks pöördepunktiks, millest tingituna te seaksite endale eesmärgiks oma kulude korrastamise.

Millisel juhul pole laenude refinantseerimine teie jaoks?

Kui inimene on jõudnud laenude refinantseerimiseni, siis on selleks üldiselt kaks põhjust – ta kas hakkas arutlema enda rahaasjade üle ja planeerima enda eelarvet või ta ei tule enam kuludega toime ja otsib abi. Refinantseerimislaen üheks makseks ei suuda alati kõik teie probleemid lahendada. Asjaolu, et laenude vahendustasu summa väheneb ja laenu tagasimakse tähtaeg pikeneb ei lahenda kindlasti probleeme teie tulude suuruse ja korrapärasusega. Kui inimesel on tulud endiselt ebakorrapärased ja ebapiisavad, siis üldpilt ei puutu ja sellest tingituna võib saabuda hetk, kui järgmise laenumakse sooritamine on järjekordselt raskendatud või sootuks võimatu.

Tagasiside mitme ainepunkti ühendamise kohta üheks:

Nagu näeme, on antud refinantseerimislaen hea võimalus ületada raskused mitut laenu korraga tagasi makstes. Inimene ei pea enam rassima kuni olukord on muutunud kriitiliseks ja laenu saamiseks tuleb pantida enda vara. Enam ei pea tasuma hiiglaslikke komisjonitasusid ega pagema riigist, et teenida rohkem, sest laenumaksed ja trahvimaksed vajavad tasumist. Kui te olete sattunud sellisesse olukorda, on õige aeg mõistmiseks, et enda rahaasjade planeerimist tuleb võtta väga tõsiselt. Kombineeridest laenude koondamist pere eelarve hoolika planeerimisega, saab inimene välja tulla august, kuhu ta läbimõtlemata tegude tõttu kukkunud oli. Olge vastutustundlik ja hoidke endal selge arusaam kõikidest kiirlaenu negatiivsetest aspektidest.

Vērtējums: 4,50 no 5
Balsis: 2

Refinantseerimislaen
Hinnang: 4.5 on 5
Hääled: 2

Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt