Laen võlgade tagasimaksmiseks

Oleme kokku kogunud kogunud kõik võlausaldajad, kelle laenupakkumiste hulgas on võlgade katmiseks mõeldud pikajalised laenud. Kas te ei suuda kohustustega hakkama saada ja olete kogunud võlgu, mis juba ähvardavad trahvimaksetega? Vali endale sobivaim võlausaldaja ja ära lase enda võlal edasi kasvada.

VõlausaldajaAegLaenu summaVanusKomisjon %LaenuperioodTöö aeg
3.9 MOGO отзывы

MOGO INFO

30 min
10000 500 - 10000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

23,88

3 - 72 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
5 BONDORA отзывы

BONDORA INFO

5 min
10000 500 - 10000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

9

3 - 60 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00
5 BIGBANK отзывы

BIGBANK INFO

1 d
25000 500 - 25000 € TAOTLE
20 - 73 aastat

9

12 - 120 kuud
E-R: 08:00-23:00
L: 08:00-23:00
P: 08:00-23:00
4.8 Tallinna Hoiu-laenuühistu отзывы

TALLINNA HOIU-LAENUÜHISTU INFO

1 h
500000 1000 - 500000 € TAOTLE
20 - 65 aastat

9

12 - 60 kuud
E-R: 24 H
L: Suletud
P: Suletud
5 TFBANK отзывы

TFBANK INFO

1 d
50000 1000 - 50000 € TAOTLE
22 - 65 aastat

4

12 - 84 kuud
E-R: 08:00-23:00
L: 08:00-23:00
P: 08:00-23:00
3.7 SMSRAHA отзывы

SMSRAHA INFO

15 min
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 60 aastat

8

1 - 180 kuud
E-R: 24 H
L: Suletud
P: Suletud
4.1 SMSMONEY отзывы

SMSMONEY INFO

1 h
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

43

1 - 180 kuud
E-R: 08:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-18:00
5 CLEMENTER отзывы

CLEMENTER INFO

1 h
100000 1000 - 100000 € TAOTLE
18 - 75 aastat

10

3 - 120 kuud
E-R: 00:00-23:00
L: 00:00-23:00
P: 00:00-23:00

Mida kujutab endast ette laen võlgade tagasimaksmiseks?

Mida kujutab endast ette laen võlgade tagasimaksmiseks?Nagu nimigi ütleb, on tegemist teenusega, mis aitab teil täita muid kohustusi. Praktiliselt igal inimesel võib ette juhtuda olukordi, mis viivad võlgade tekkimiseni. Ühel võivad võlad olla tingitud maksmata kommunaalmaksetest, teine, võibolla, jättis mõne laenumakse tasumata ja kolmas ei suuda juba pikemat aega sõpradele või sugulastele tagasi maksta laenuks võetud raha. Sellistes olukordades pole just palju võimalusi, mis võimaldaksid kogunenud probleemide lahendamist, ilma veel suurematesse võlgadesse uppumist. Iga laenukohustus näeb hilinenud makse korral ette ka trahvimakset, põhjustades ettenägematuid lisakulusid. Muidugi, sõprade ja sugulaste puhul seda ilmselt ei juhtu, kuid kõikides muudes olukordades on lisakulude teke vältimatu. Just sellel põhjusel pakuvad paljud laenufirmad sellist teenust nagu laen võlgade tagasimaksmiseks või laen võlgade katteks. Antud teenus võimaldab väga lühikese aja jooksul saada täiendavaid vahendeid, mis suudavad lahendada tasumata võlgnevustega seotud probleeme. Valida endale kõige sobivaim variant on antud olukorras väga oluline, mistõttu me ei saa mainimata jätta võimaluse laenud koondada, lahendus, mis on vastuvõetavam olukordades, kus inimene on võlgu mitmele ettevõttele. Laenude koondamine on sihtotstarbelise laenu tüüp, mille tagasimaksmise võimalused on palju laiemad.

Millistes olukordades võtavad inimesed laenu võlgade tagasimaksmiseks?

Pankadeväliste võlausaldajate teenused on viimastel aastatel muutunud väga populaarseteks. Kuigi nad on sageli lahenduseks lühiajalisele rahaliste vahendite puudujäägile, võib juhtuda ka nii, et nende teenuste tõttu satutakse võlgadesse. Ka maksed kommunaalteenuste eest, internet, telefon ja mõned muud teenused võivad koguneda ja muutuda võlaks, mille eest tasuda ei suudeta. Kuidas siis tegutseda juhul, kui te mingil põhjusel ei suuda enda maksukohustust täita? Kui olete veendunud, et suudate need probleemid lähiajal lahendada, siis laen võlgade katteks oleks teie jaoks üsna kiire ja ja kerge lahendus. Allpool on välja toodud mõned põhjused, miks inimesed antud laenuteenust kasutavad:

  • Pikajaliste-, tarbimis- ja autolaenude eest tasumiseks;
  • Asjade pandimajast väljaostmiseks;
  • Kommunaalteenustest tingitud võlgade eest tasumiseks;
  • Tasumata maksetest tingitud võlgade eest tasumiseks;
  • Isiklike võlgade eest tasumiseks;
  • Kohtuotsuste täitmiseks;
  • Kohtutäituri poolt määratud summade maksmiseks.

Kui suure summa saab laenu võtta võlgade eest tasumiseks?

Kõik sõltub sellest, millist laenu tüüpi kasutatakse. Kiirlaenude puhul summa ei ületa 425 eurot ning pikaajaliste laenude puhul võib see olla 15 000 ja rohkem. Siinkohal on vaja selgusele jõuda, milline laenu tüüp on teile kõige vastuvõetavam, kui suur on antud laenu komisjonitasu ja kui pikk on laenu tagasimakse tähtaeg. Kõige olulisem on muidugi meeles pidada, et võlgade tasumiseks ei tohi te laenata rohkem, kui teile vajalik on või teisiti öeldes, see summa ei tohi ületada võlgade kogusummat. Inimesed teevad tihti vea, laenates rohkem kui vaja ja ei mõista, et sellisel viisil nad vaid suurendavad enda võlga ja võimalust kokku puutuda veel suuremate raskustega.

Mida valida – laen tagatisega või ilma?

Tõele au andes peab tunnistama, et sellel ei ole suurt vahet, välja arvatud olukorras, kus asjaolud on inimese jaoks juba kehvad ja annavad selget märki sellest, et laenu õigel ajal ei tagastata. Tagatiseta võlgade tasumiseks võetud laen võimaldab teil võtta laenu enda vara kaotamisega liigselt riskimata. Ja vastupidiselt, kui annate tagatiseks enda auto või kinnisvara, siis kõige halvemal juhul riskite panditud vara kaotamisega.

Kas antud laenuteenust saab kasutada kommunaalteenuste eest maksmata jäetud võlgade katteks?

Olukorras, kus võlad on tekkinud maksmata jäetud kommunaalmaksete tõttu, tuleb hinnata tasumisele kuuluvate trahvimaksete suurust ja uurida võimaluse kohta panna paika maksekava, et võlg järk järgult välja maksta. Tarbimislaenu kommunaalmaksete tasumiseks võib võtta ainult sellel juhul, kui laenu komisjonitasu on väiksem kui olemasoleva laenu trahvimaksed ja kui teil on piisavad suured sissetulekud, et võlausaldajaga arved õiendada. Sattudes võlgadesse, on esialgu mõistlikum proovida raha laenata sugulastelt ja sõpradelt ning püüda ka ise enda tulusid suurendada. Kui sissetulekute olukord ei parane, siis te tõenäoliselt satute olukorda, kus laenumaksed tekitavad teie jaoks uusi võlgu, mis võivad omakorda uuesti viia kommunaalmaksetest tingitud võlgade tekkimiseni.

Kas antud laenuteenust on võimalik taotleda töökoha puudumisel?

Kui töötuna arvelolek ei mõjuta korrapärase ja piisava sissetuleku saamist, siis laenu võtmine võlgade tasumiseks ei ole keeruline. Selleks sissetulekuks võib olla pension, abiraha või stipendium, kuid isegi sissetuleku olemasolu ei taga sajaprotsendiliselt laenu väljastamist, sest võlausaldajad käsitlevad igat laenutaotlust individuaalselt.

Kuidas tasuda võlad halva krediidiajaloo olemasolul?

Kui teil on halb krediidiajalugu, siis raha laenamine võlausaldajatelt võlgade tasumiseks võib olla üsna problemaatiline. Laenu saamine võlgade tasumiseks kahjustatud krediidiajalooga on võimalik vaid sellisel juhul, kui teil on vara, mida tagatiseks anda. Tagatisena võib kasutada enda autot või enda nimel olevat kinnisvara. Kuid kuna selliste laenudega käib alati kaasas risk panditud vara kaotada, siis me soovitame teil valida mõni muu lahendus.

Kas pole absurdne võtta laenu, kui oled juba võlgades?

Paljudel võib tekkida üsnagi põhjendatud küsimus – milleks võtta enda peale uusi laenukohustusi, kui ei suudeta juba olemasolevate kohustustega toime tulla? Antud laenuteenust ei tasu alati negatiivselt võtta ja sellesse nii hukkamõistvalt suhtuda – on olukordi, kus uue laenu saamine vana laenu tagasimaksmise eesmärgil aitab ületada olemasolevad raskused, tekitamata täiendavaid komplikatsioone ja lisakulutusi. Nagu varasemalt mainitud, täitmata laenukohustustega kaasnevad paktiliselt alati lisakulud ja rikutud krediidiajalugu. Olles hinnanud olemasolevaid asjaolusid ja nende tagajärgi, on kerge mõista, mis on kõige mõistlikum – jätkata arvete õiendamist olemasoleva võlausaldajaga, või võtta uus laen soodsamate tingimustega. Kui te saate sellisest laenust ainult kasu, siis võtta uus laen, et tagasi maksta olemasolev võlg ei tundu enam pooltki nii absurdse otsusena. Kui skeptiliselt me laenuteenustesse ka ei suhtuks, on olukordi, kus alternatiivi leidmine on üsna keeruline.

Võlakrediidi ülevaade:

Kuigi paljud võlausaldajad kinnitavad, et nad ei anna laenu muude võlgade tasumise eesmärgil, märkimisväärne hulk võlausaldajaid siiski väljastab laene võlgadega inimestele, mis aitab neil välja pääseda pidevast laenude pikendamise nõiaringist ja vähendab võimalust olla kantud maksehäireregistrisse. Kui teil puudub võimalus saada raha ilma laenu võtmata, me siiski soovitame teil mõelda võimaluse üle antud laen võtta, sest see võimaldab teil korrastada enda rahaline olukord suurematesse võlgadesse sattumata. Kui enda väljavaadete hindamisel te ei näe võimalust maksta võlausaldajale võlg tagasi iseseisvalt, siis on see teenus kahtlemata mõeldud just teile. Siiski on siinkohal oluline mõista ja tunnistada fakti, isegi kui mõte sellest tekitab teile vastumeelt, et halva rahalise olukorra ja suurte võlgade põhjuseks olete te ise ja mitte keegi peale teie enda ei ole selles süüdi. Kui te pingutate selle nimel, et enda sissetulekuid suurendada, kui suudate edukalt planeerida enda rahaasjad, siis tõenäoliselt te enam võlgadesse ei satu ja laenu otsimine kaotab teie jaoks enda aktuaalsuse. Me usume, et te saate kõigega hakkama!

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3

Laen võlgade tagasimaksmiseks
Hinnang: 5 on 5
Hääled: 3

Kuidas laenu saada?

Esmalt valige laenuandja ja minge ja täitke avaldus tema veebisaidil. Valige nii suur igkauine kuumakse, et pärast kuumakse tasumist Teil jääb 3/4 sissetulekust alles. Valige väiksem laenusumma (suurem tõenäosus saada laenu). Täide laenutaotlused mitme erineva laenuandja juures. Seejärel saate teada, kes Teile laenu pakub ja kui soodsalt. Laenutaotluste täitmine on tasuta. Ainuke asi, mis sellega kaasneb, on see, et Teie meiliaadress saadakse ja hiljem võidakse Teile saada värkset infot laenupakkumistest. Kui üks laenuandja Teile laenu ei anna, siis proovige teist. Reeglina, mida kõrgem on laenu intress, seda kergem on laenu saada.

Miks STARCRED laenude võrdlus?

Säästke komisjonitasude pealt raha

Märkimisväärne kokkuhoid

Täiesti tasuta

Täiesti tasuta

Kõige soodsamad laenutüübid

Igat liiki laenud

Lugege krediidiülevaateid

Tõeline tagasiside laenuvõtjatelt